Dzień Chłopaka! - I Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Omieczyńskiego w Gryfinie
Ikona powiększania tekstu
Ikona pomniejszania tekstu
Ikona zmiany kontrastu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

Dzień Chłopaka!

DziÅ› obchodziliÅ›my szkolny DzieÅ„ ChÅ‚opaka! ? Wydarzenie podzielone byÅ‚o na dwie kategorie – w pierwszej drużyny rywalizowaÅ‚y o najkreatywniejszÄ… stylizacjÄ™, którÄ… oceniaÅ‚o jury. W drugiej odbyÅ‚ siÄ™ konkurs na Mystera SzkoÅ‚y, w którym uczestnicy musieli zmierzyć siÄ™ w 5 konkurencjach: obieranie ziemniaków na czas, wyciskanie sztangi, quiz, przebieranie poÅ›cieli na czas oraz zrzuty do kosza. ?? Z tych zmagaÅ„ wyÅ‚oniliÅ›my trzech najlepszych, a nastÄ™pnie caÅ‚a szkoÅ‚a gÅ‚osowaÅ‚a na swojego faworyta. Mystrem SzkoÅ‚y zostaÅ‚ Jakub Malinowski! ? Atmosfera byÅ‚a niesamowita, peÅ‚na Å›miechu i dobrej zabawy! ? Za nagÅ‚oÅ›nienie odpowiadaÅ‚ zespóÅ‚ @radiowezel_lo1 – dziÄ™kujemy! ?

Data dodania: 2024-09-30 14:26:21
Data edycji: 2024-10-08 14:28:58