Międzynarodowego Konkursu Neurobiologicznego ,,BRAINBEE

MIĘDZYNARODOWY KONKURS NEUROBIOLOGICZNY ,,BRAINBEE”

W tym roku nasza szkoła, przystąpiła do Międzynarodowego Konkursu Neurobiologicznego ,,BrainBee”. Obejmuje on  zakres materiału z neurologii, neurobiologii i szeroko pojętej wiedzy o mózgu. Zaskakujący jest fakt, iż 10 z 60 pytań testowych jest w pełni w języku angielskim.  Reprezentantami naszej szkoły byli Aleksander Cierlecki i Dominik Maciejski z klasy 3D. Nasi uczniowie, pomimo wysokich wyników z testu, nie zakwalifikowali się do etapu centralnego, odbywającego się w tym roku w Krakowie. Mimo tego, zdobyli oni cenne doświadczenie, i planują wziąć udział w przyszłorocznej edycji. Życzymy sukcesów i wytrwałości w nauce neurobiologii, która jak sami uczestnicy przyznają, nie należy do najłatwiejszych.

Data dodania: 2023-03-30 22:03:44
Data edycji: 2023-03-30 22:15:38