Olé! Poznaliśmy Barcelonę i okolice

Olé!  Poznaliśmy Barcelonę i okolice

„Gdziekolwiek jesteś,
postaraj się jak najlepiej zapamiętać każdą chwilę”.

Z aparatem w dłoń, z uśmiechem na twarzy, a w oczach z iskierkami radości rozpoczynaliśmy szkolną wycieczkę:

Olé, czyli poznajemy Barcelonę i okolice!
KATALOŃSKIE IMPRESJE - BARCELONA I MONTSERRAT

Przeżyliśmy wiele pięknych chwil. Nawiązaliśmy nowe przyjaźnie. Poznawanie świata nie tylko zbliżyło nas do siebie, ale też nauczyło pokory i pokonywania barier. Podróż do Hiszpanii była mozaiką pięknych doświadczeń i miłych niespodzianek. Dostarczyła nie tylko wszechstronnej wiedzy, ale przede wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń i cennych przemyśleń. Z nostalgią wspominamy już tajemnicze zakątki i fascynujące miejsca, w które zajrzeliśmy. Pani Ewa pokazała nam same perełki, które wzbudziły podziw, rozkochały swoim pięknem i jednocześnie przyciągnęły klimatem. Chcielibyśmy tak podróżować dłużej, jednak wszystko kiedyś się kończy. Wróciliśmy do domu z naręczem wyjątkowych wspomnień. Zatrzymamy je nie tylko w pamięci.

Czas wolny, którego na wycieczce nie ma ;-), zagospodarowaliśmy w 100%.

Podziwialiśmy wschody i zachody Słońca.

Spędzaliśmy czas na plaży łapiąc promienie Słońca i wpatrując się w lazurowe morze.

Odbijaliśmy piłkę.

Korzystaliśmy z morskiej kąpieli.

Nie zabrakło wizyt w McDonald’s, Burger Kingu, u Barbera  ;-) i w Magic Parku.

Były:

• treningi,

•  basen,

•  bilard,

• piłka nożna,

• wieczorne spacery,

• skoki przez płotki.

Znaleźliśmy, także chwilę, by wyjść na parkiet

i odwiedzić plac zabaw.

Poznaliśmy francuskich friendów ;-).  Oj, działo się!

Drodzy Uczniowie!

Byliście cudowni <3 !!!

Wycieczka szkolna to najlepsza forma zgłębiania wiedzy o otaczającym nas świecie. Pozwala poznać: historię, kulturę, krajobraz, architekturę, kuchnię… danego regionu. Nie byłaby możliwa bez nauczycieli – opiekunów, którzy pomimo dużej odpowiedzialności za Wasze zdrowie i bezpieczeństwo podjęli się tego trudu.

Pamiętaliście im podziękować?

Drodzy Opiekunowie!

Stanowiliście zgrany zespół ludzi mających na uwadze: bezpieczeństwo, wypoczynek, edukację i rozrywkę uczniów. Za dobrą i miłą współpracę, cierpliwość i elastyczność w trakcie uzgodnień dotyczących realizacji programu wycieczki, dziękuję pani Dorocie Dziaduch, pani Aleksandrze Tobolskiej i panu Tomaszowi Matoszko.

Organizator wycieczki: Eliza Bodys

Data dodania: 2024-03-13 01:29:42