Czcionka:

A+A-

Kontrast:

STEAMTEAM U PANA BELFRA

STEAMTEAM U PANA BELFRA

STEAMTEAM GOŚCIEM SPECJALNYM PANA BELFRA

W dniu 20 października 2022 Pan Belfer - nauczyciel z Internetów prowadził spotkanie na żywo na FB i na YT. Celem transmisji było opowiedzenie, dlaczego warto z uczniami wziąć udział w II edycji programu Solve for Tomorrow firmy Samsung. Dawid Łasiński do udziału w wydarzeniu online zaprosił gości specjalnych – naszą ekipę z Gryfina, która pod opieką pani Elizy Bodys w pilotażowej edycji programu edukacyjnego SFT zajęła III miejsce w Polsce.

Pan Belfer rozpoczął tak: „…kiedy rok temu z Iwoną zapraszaliśmy do pierwszej, premierowej edycji. Jeszcze nikt tak naprawdę nie wiedział, jak to wszystko będzie wyglądało, ile zespołów się zgłosi oraz jak rozwiną się poszczególne zespoły.

I wtedy nasze spotkanie na żywo było transmitowane na FB i na YT Pana Belfra. I na YT oglądało nas tylko 15 osób ale...

Ale wśród nich był Dominik - uczeń z I Liceum Ogólnokształcącego im. Aleksandra Omieczyńskiego w Gryfinie. I Dominik pomyślał "W sumie ciekawy program, może się zgłoszę".

Opracował pomysł związany z przyspieszeniem procesu kompostowania bioodpadów. Zebrał zespół i poszukał opiekuna i zaczęli działać.”

W dalszej części spotkania STEAMteam reprezentowany przez Marię Kuźmę, Dominika Maciejskiego i Aleksandra Cierleckiego, ukierunkowany pytaniami gospodarza, opowiedział o swojej przygodzie w pierwszej edycji SFT.

 

Linki do całej transmisji:

https://www.youtube.com/watch?v=6X_p1nQBAqQ&t=3s

https://pl-pl.facebook.com/PanBelfer/

Data dodania: 2022-10-26 13:53:37
Data edycji: 2022-11-02 23:14:48
Ilość wyświetleń: 97
BIP
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook