Wynajem szafek szkolnych

Informacje o wynajmie:
  • Operatorem i zarządzającym szafkami jest Perfect-Box Sp. z o.o.
  • Uczniowie, którzy wynajmowali szafkę w minionym roku szkolnym, a nie są zainteresowani przedłużeniem wynajmu na kolejny rok szkolny, powinni opróżnić szafki i rozliczyć się z kluczyków do 15 lipca.
  • Przedłużenie wynajmu (dla dotychczasowych najemców) z opcją pozostania w tej same szafce możliwe jest do 15 lipca.
  • Wynajem odbywa się tylko online za pośrednictwem strony www.perfect-box.pl
  • Wynająć można tylko na 1 rok z góry, jednakże każdego roku od 1 czerwca do 15 lipca będzie możliwość przedłużenia wynajmu tej samej szafki
  • Numer szafki będzie przydzielany losowo przez system i nie ma możliwości wyboru konkretnej skrytki.
  • Wszelkie zgłoszenia dotyczące problemów z szafkami prosimy wysyłać  na adres email:  biuro@perfect-box.pl
  • Po zaksięgowaniu płatności kluczyki do szafki (2 szt.) zostaną wysłane listem poleconym Pocztą Polską na wskazany adres podczas składania zamówienia.
  • Cena wynajmu w roku szkolnym 20212/2023 wynosi:
    • 69 zł / rok szkolny - szafka w rozmiarze M
    • 139 zł / rok szkolny - szafka w rozmiarze XL
  • Do powyższej ceny należy doliczyć 25 zł kaucji zwrotnej za kluczyki, która zwracana jest po dokonaniu ich zwrotu i wypełnieniu formularzu zwrotu online na stronie www.perfect-box.pl
Harmonogram wynajmu:
  • Każdorazowy okres wynajmu szafki szkolnej: (01.09 - 30.06)
  • Możliwość przedłużenia wynajmu z opcją pozostania w tej samej szafce (01.06 - 15.07)
  • Okres rozliczenia się z kluczyków i wypełnienie formularza zwrotu online (do 15.07)
  • Okres konserwacji szafek szkolnych (15.07 - 31.08)
  • Okres zwrotu kaucji za komplet kluczyków (15.07 - 31.08)

Andrzej Stolarek | Perfect Box - Wynajem Szafek Szkolnych

Data dodania: 2022-09-14 20:42:36